10 Ağustos 2014 Pazar

corekyagi.org olarak hazırladığımız ilk e kitabı size sunmaktan gurur duyuyoruz. Bilgi kirliliğinin bu kadar yaygın olduğu sanal ortamlarda umarız aradığınız bilgilere ulaşabilmişsinizdir.

Mobil cihazınızla yandaki kodu okutarak kitabımıza ulaşabilirsiniz.

 

Göğüs Büyütme Kitabı

 

 
Kitabımızı Google books tan okumak için bu yazının üzerini tıklayın


Göğüs büyütme birçok kadının önem verdiği bir sorun olan göğüs büyütme çeşitli cerrahi operasyonlar ve yöntemlerle çözülebilmektedir. Ancak cerrahî yöntemlerin genel anlamda maliyetli oluşu ve doğal olmaması yüzünden birçok kadın bu yöntemi tercih etmemektedir. Özellikle meme büyütme yani silikon tak rma metodu tercih etmeyen kadınlar doğal yollarla göğüslerini büyütmeye çalışmakta bunun içinde çeşitli göğüs büyüten bitkiler, göğüs büyüten yağlar, göğüs büyütme kremler veya göğüsbüyütmemasajıyap rmaktalar.

Elinizde bulunan bu kitap, göğüs büyütme ile ilgili birbirinin aynısı ve bir çok gerçek dışı bilginin bulunduğu online mecralardaki bilgi kirliliğini ortadan kaldırmak amacıyla hazırlanmış olup tamamen ücretsizdir.

Kitabımız size sırasıyla göğüs büyütme nedir, göğüs büyüten bitkiler, göğüs büyüten yağlar, göğüs büyütme kremi ve göğüs büyütme masajı konularında bilgiler verecek. 

SONUÇ 


Hazırlamış olduğumuz e kitap burada bi yor, eğer kitabımızın içeriğini beğendiyseniz blogunuzda, facebook ve twi er hesaplarınızda veya üye olduğunuz forumlarda paylaşırsanız seviniriz. Daha fazlainsanın yararlanmasını istiyoruz.

Yasal Uyarı


Bu kitapta yazılan bilgiler çeşitli kaynaklardan yapılan araştırrmalarla derlenmiştir. Tıbbi ve kozmetikk bir kesinlik içermez, herhangi bir durumu taahhüt etmez. Kitap tamamen ücretsizdir, online satılamaz, bir kısmı veya tamamı ticari amaçlarla kullanılırsa sorumlular hakkında yasal işlemler uygulanacaktırr. Ayrıca kitabın tamamını veya bir kısmını kaynak göstermek koşuluyla kamuya açık online platformlarda paylaşabilirsiniz. Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Göğüs büyütme kitabı yazımız burada bitiyor, sizde görüş soru ve önerilerinizi yorumlar aracılığıyla paylaşabilir, yazımızın daha fazla insana ulaşması için sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Yorum ve paylaşım için teşekkür ederiz. c
Sonraki
Bu eklenen en yeni yazı
Önceki
Önceki Kayıt

0 yorum:

Yorum Gönder