20 Temmuz 2014 Pazar

corekyagi.org olarak sizin için bu yazımızda göğüs büyüten bitkileri ele alacağız iyi okumalar.

Göğüs Büyüten Bitkiler

Bazı bitkilerin göğüslere uygulandığında göğüslerde büyüme yaptığı bilinen bir gerçek, bizde işte bu yazımızda sizin için dışarıdan sürülünce göğüs büyüten bitkileri anlatacağız.

Çemen Otu Tohumu


Çemen otu göğüs büyütmede kullanılan en etkili bitkilerin başında gelmektedir. Yapısında bolca diosgenin içerir ayrıca çemen otu tohumunda kolin, trigonellin diosgenin, yamogenin, gitogenin, tigogenin ve neotigogens bulunmaktadır. Bunların yanı sıra bakır , potasyum, kalsiyum , demir , selenyum, çinko, manganez, magnezyum, potasyum gibi mineralleri içerir. Vitaminsel olarak tiamin, piridoksin (B6 vitamini), folik asit, riboflavin, niasin, A vitamini ve C vitamini barındırır.

Bu oldukça zengin tohumdaki diosgenin göğüs büyümesinde bir hayli etkilidir. Ülkemizde boyotu olarak da bilinir, İngilizcesi "Fenugreek seeds" dir. Göğüs büyütmede çemen otu tohumu kullanılır yaprakları kullanılmaz.

 

Şerbetçi Otu

 

Göğüs büyütmede kullanılan bir başka bitki şerbetçiotu genellikle bira yapımında kullanılan bir ottur. İngilizcesi "hops" dur ve göğüs büyütmede oldukça sık kullanılan bir başka bitkidir. Yapısında humulone , izohumulon ve doğal fenoller içeren Xanthohumol, isoxanthohumol ile bilinen en östrojenik maddelerden biri olan fitoöstrojen, 8-prenylnaringenin içerir.

Östrojenik içeriği nedeniyle göğüs büyütmek için kullanılır. otun yapısının yağda çözülmesi gereklidir, bunun için mikserden geçirilen otun yağda bekletilmesi çok daha uygundur.

 

Rezene Tohumu


Rezene tohumu göğüs büyütmede kullanılan bir başka tohumdur. İngilizcesi "fennel seeds" olan rezene tohumu yapısında bulundurduğu anetol, limonen, anisik aldehid, pinen, mirsen, fenkondan, kavikol ve sineol, bakır, demir, kalsiyum, potasyum, manganez, selenyum, çinko, magnezyum ve vitaminlerce zengin bir bitkidir.

Anne sütünü artırıcı ve göğüs büyütücü etkileri bilinen rezene tohumu oldukça yaygın kullanılmaktadır.

Bu bitkilerin haricinde saw palmetto bitkisinin etkileri çok tartışmalıdır, göğüs büyüttüğü gibi küçültme özelliği de gösterebilir. Ayrıca su teresi, karahindiba, meyan kökü, deve dikeni ve melek otu gibi bitkiler kullanılmasına rağmen biz size bu işte en etkili üç bitki olan rezene tohumu, şerbetçi otu ve çemeni tavsiye ederiz.

 

Bitkisel Göğüs Büyütme

 

Bitkisel metodlarla göğsünüzü büyütmek istiyorsanız size bir tarif vereceğiz, bu tarif sonucu göğüslerinizde 2 beden bir büyüme yaşayabilirsiniz.
Malzemeler
30 gr çemen otu tohumu
20 gr şerbetçi otu
20 gr rezene tohumu
30 ml çörek otu yağı
30 ml jojoba yağı
20 ml hodan yağı
10 ml biberiye yağı
10 ml tarçın yaprak yağı
10 ml e vitamini

Otları mikserden geçirip iyice ufaladıktan sonra içerisine çörek otu yağı, jojoba yağı, hodan yağını ekleyip 10 gün kadar bekletin, beklettiğiniz karşımı 10. gün sonunda süzüp biberiye tarçın yağlarını ve e vitaminini ilave edin, sabah ve akşam göğüslerinize göğüs büyütücü egzersizlerle masaj yapın. 2 hafta içerisinde etkisini görmeye başlayacaksınız.

Göğüs büyütücü bitkiler yazımız burada bitiyor, siz de görüş soru ve yorumlarınızla yazımıza katkıda bulunabilir, yazımızı daha fazla insana ulaşması için sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız ve paylaşımlarınız için teşekkür ederiz.
corkotuciltbakim

0 yorum:

Yorum Gönderme