19 Temmuz 2014 Cumartesi

corekyagi.org olarak bu yazımızda sizin için göğüs büyüten yağları aktaracağız. İyi okumalar.

Meme Büyüten Yağlar


Göğüs büyütmek için çeşitli yağlar kullanılmaktadır, bu yağların başlıcaları, çörek otu yağı, hodan yağı, kara üzüm çekirdeği yağı, portakal yağı, tarçın yağı ve biberiye yağıdır. Bu yağların bir kısmı göğüs dokusunda bulunan elastin ve kalojen yapısını tetikleyen yağlar olmasıdır. Sürüldükleri bölgede kan dolaşımını artıracak olan bu yağlar, göğüslerde büyüme sağlar. Eğer düzenli masaj yoluyla uygulanırsa göğüslerde 2 bedene yakın büyüme sağlayacaklardır.
 


Çörek Otu Yağı


Çörek otu göğüs büyütmede en fazla kullanılan yağdır. Yapısında bulunan uçucu bileşikler masaj yoluyla göğüslere uygulandığında büyüme sağladığı bir çok kadın tarafından belirtilmektedir.

Hodan Yağı


Hodan yağının kalojen üretimini arttırdığı bilinmektedir, ciltte dolgunluk sağladığı için cilt bakımlarında oldukça sık kullanılmaktadır. Masaj yöntemiyle hodan yağı kullanılırsa göğüslere bir dolgunluk oluşturur. Ancak bu dolgunluk uzun süre kullanımlarla açığa çıkmaktadır.

Kara Üzüm Çekirdeği Yağı


Cildin elastin salgılamasını arttırdığı bilinen bu yağ cilt bakım ürünlerinde cildi toparlayıcı ve sarkmaları önleyici olarak kullanılmaktadır. Kara üzüm çekirdeği yağı ile yapılacak göğüs egzersizleri daha hızlı sonuç vermektedir. Çeşitli yerlerde (KÜÇ) olarak anılmaktadır. 

Portakal Yağı

Sürüldüğü bölgede kan dolaşımını arttırıcı etkileri bilinen portakal yağı göğüslere uygulandığında göğüslerde şişkinlik yapmaktadır. Fakat portakal yağını saf uygulamak yerine diğer yağlarla karıştırarak uygulamak çok daha faydalıdır.

Tarçın Yağı

Tarçın yağının sürüldüğü bölgeleri şişirdiği bilinmektedir. Kan dolaşımı arttıran bu yağı dudak dolgunlaştırmak için kullanılır, ancak göğüs büyütmede de kullanılan bu yağ göğüslerde hızlı büyüme sağlar.

Lavanta Yağı


Göğüs büyütücü olarak bilinen bir başka yağ lavanta yağıdır, etkileri olduğu bilinmektedir.

Biberiye Yağı


Yapısı gereği ciltteki kan dolaşımını arttıran bir yağ olan bieriye yağı uygulandığında göğüs bölgesinde kan dolaşımını arttırarak göğüslerin daha dik ve büyük görünmesini sağlayacaktır.

 

Göğüs Büyüten Bitkisel Yağ


Size evde hazırlayabileceğiniz bir bitkisel yağ tarifi vereceğiz, bu yağ tarifinin içerisinde göğüs büyüten bitkiler de kullanarak daha zengin olmasını sağladık, verdiğimiz tarifi 15 gün boyunca sabah akşam göğüslerinize uygularsanız 3 bedene yakın bir büyüme gözlemleyebilirsiniz.

Malzemeler:
30 ml çörek otu yağı
30 ml Kara Üzüm Çekirdeği Yağı
20 ml hodan yağı
30 gr çemen otu tohumu
20 gr şerbetçi otu
20 gr meyan kökü
10 ml tarçın yaprak yağı
10 ml portakal yağı
10 ml lavanta yağı

Çörek otu yağı, kara üzüm çekirdeği yağı, hodan yağını bir kavanoza koyup üzerine çemen otu tohumunu, şerbetçi otunu ve mayan kökünü ekleyip, 10 gün kadar bekletin. 10. gün sonunda yağ karışımını bir tülbent yardımıyla süzüp, başka bir şişeye aktarın. Başka şişeye aktardığınız süzdüğünüz yağ karışımına tarçın portakal ve lavanta yağlarını ilave edin. hazırladığınız karışımı masaj yaparak göğüslerinize uygulayın bu karışım sabah akşam uygulamak kaydıyla 1 ay kadar size yetecektir.

Notlar: bazı forum sitelerinde ve bloglarda, badem yağı, hint yağı ve susam yağının göğüs büyüttüğüne dair yazılar gördük, bunlar gerçek dışı şeyler, bu yağların göğüs büyütmesi imkansız. Size katacakları tek şey kıl köklerini besleyerek sürdüğünüz bölgeleri tüylendirmek. Eğer döşü kıllı bir erkek olmak istiyorsanız bu yağları kullanabilirsiniz.
Yukarıda yazdığımız yağların orjinallerini doa kozmetikten satın alabilirsiniz. 

Göğüs büyüten yağlar yazımızın sonuna geldik sizde soru görüş ve önerilerinizi yorumlar aracılığıyla bizlerle paylaşabilirsiniz. Yazımızın daha fazla insana ulaşması için sosyal medyada paylaşırsanız seviniriz. Yorum yaptığınız ve sosyal medyada paylaştığınız için teşekkür ederiz.
corkotuciltbakim

6 yorum:

 1. bu verdiğiniz tarif emziedikten sonra sarkan ve küçülen göğüsler içinde toplamak büyütmek ve dikleştirmek için geçerli mi

  YanıtlaSil
 2. Göğüs büyüten yağlar ve kremler yazınızı okudum fakat aklıma bişey takıldı kıllanma yapar mı ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tüylenme yapmaz . yani yıllarca uygulamayacağınıza göre sorun yok.

   Sil
 3. Göğüste kıllanma olur mu ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kısa sürede yapmaz yıllarca yapmak lazım. kaldı ki afrikalı kadınlar ömürleri boyunca yağ sürüyorlar vücutlarına çok tüylü değiller. kıl tüy işleri biraz genetik.

   Sil