1 Temmuz 2014 Salı

corekyagi.org olarak sizin için çörek otu yağının fiyatına dair bir yazı hazırladık iyi okumalar.

Çörek Otu Yağı Fiyatı


Çörek otu ülkemizde yetişen bir bitkidir. Çörek otu yağı çörek otu tohumlarının soğuk sıkım yöntemiyle sıkılması ile elde edilen değerli bir yağdır. Çörek otu yağı başta Mısır, hindistan, çin ve Türkiyede üretilir. Dünyadaki en büyük üretici Hindistan olup dünya çapında çörek otu yağı fiyatının belirlenmesinde oldukça etkilidir.

Çörek Otu Yağı Satışı


Çörek otu yağı gıda ve kozmetik amaçlarla satılan bir yağdır. Asya mutfağında ve müslüman ülkelerde yeri bulunan bu yağ son zamanlarda çeşitli faydalarından dolayı başta ABD ve Avrupalı tüketicilerin yoğun tercih ettikleri bir yağdır. Faydaları aktarılan bu şifalı yağın malesef ülkemizde pek çok sahtesi bulunmaktadır.

Türkiye’de 3 lira ile 100 lira arasında değişen fiyatlarda tüketiciye sunulan bu yağın bir çok sahtesinin bulunduğunu hatırlatmak isteriz.

Orjinal ve saf çörek otu yağı satın almak isterseniz Türkiye’de 30 ml 7,5 lira gibi bir fiyata doakozmetik.com adresinden alabilirsiniz. Ancak doa kozmetiğin kozmetik amaçlı satış yaptığını hatırlatalım.

Yazımız burada bitiyor, sizde değerli görüş ve yorumlarınızla yazıya katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca yazımızı sosyal ortamlarda paylaşarak daha fazla insana ulaşmasına yardımcı olursanız seviniriz. Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederiz. corkotuyagi

0 yorum:

Yorum Gönder