28 Haziran 2014 Cumartesi

corekyagi.org olarak bu yazımızda size çörek otu yağı neden kullanılır ve çörek otu yağı kullananlar hakkında bilgi vereceğiz.

Çörek Otu Yağı Kullananlar


Çörek otu yağının neden kullanıldığı bu yağı bilmeyenlerin en büyük merak konusudur. Peki çörek otu yağını insanlar neden kullanıyor, işte bu yazımızda buna cevap vermeye çalışacağız. Çörek otu yağının şifaları genellikle içilince ortaya çıktığı söylenmesine rağmen, çörek otu cilt ve saç bakımında da çok fazla kullanımı olan ve kullananların oldukça memnun olduğu bir yağdır.

Çörek Otu Yağını Tansiyon İçin Kullananlar


Yüksek tansiyon hastaları tansiyon problemleri için çörek otu yağı kullanmaktadırlar. Tansiyon için çörek otu yağını kullananlar sonuçlarından memnun olduklarını ifade etmekteler. Ancak bu memnuniyeti çörek otu yağı kullanırım ve tansiyonum kesin düşer olarak düşünmeyin, bu tarz rahatsızlıklarda doktorunuza danışarak kullanın. Sağdan soldan kulaktan dolma bilgilere itibar etmeyin.

Çörek Otu Yağını Öksürük ve Astım İçin Kullananlar


Çörek otu yağını öksürük ve astım problemi için kullanan bir çok insan bulunmaktadır. Öksürük ve astım için çörek otu yağını kullananlar etkilerden memnun olduklarını ifade etmektedirler. Bu noktada şunu belirtelim ki çörek otu yağını kullandığınızda öksürüğünüz kesilmez veya astımınız durmaz, dotorunuza danışmanız ve onun kontrolünde kullanmanız sizin için daha iyidir. Sonuç olarak bu tarz durumlarda kulaktan dolma bilgilere çok itibar etmeyiniz.

Zayıflamak İçin Çörek Otu Yağı Kullananlar


İnsanların büyük bir bölümü zayıflama amaçlı olarak çörek otu yağını kullanıyorlar. Ancak Dikkat edilmesi gerewken husus çörek otunun tek başına zayıflamaya yaramayacağıdır. Zayıflamak için çörek otu yağı kullanmak istiyorsanız, çörek otu yağına tarçın ilave ederek kullanabilirsiniz. Ancak gene de mucizeler beklemeyin. Salatalarınızda kullanın, yemekte kullanın değişik tatlar yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Çörek Otu Yağını Saç Bakımında Kullananlar


Çörek otu yağı saç bakımında genellikle saç dökülmesi, saç beyazlamasına karşı, saç uzatmada ve saç derisi problemlerinde kullanılmaktadır. Çörek otu yağını saç dökülmesi için kullananlar genellikle saç dökülmesi problemleri için hint yağı ve e vitamini ile karıştırarak bu yağı kullanmaktadırlar. Saç beyazllaması için çörek otu yağını saf olarak kullananlar sonuçlarından memnun olduklarını ifade etmektedir. Çörek otu yağını saç uzatmak maksadıyla kullananlar bu yağı hint yağı, biberiye yağı, ile karıştırıp içerisine bir çay kaşığı kükürt ilave ederek kullanmaktadırlar. Seboreik dermatit veya egzama için çörek otu yağı kullananlar ise çörek otu yağı, hindistan cevizi yağı ve çay ağacı yağı karışımı yapmaktadırlar.

Çörek Otu Yağını Cilt Bakımında Kullananlar


Çörek otu yağını genellikle sivilceli ciltlere, ciltteki mantarlara, yaralara ve tırnak bakımında kullananlar bulunmaktadır. Sivilce için çörek otu yağı kullananlar bu yağı çay ağacı yağı, jojoba yağı ve lavanta yağıyla karıştırarak kullanmaktadırlar. Çörek otu yağını mantarlar için kullananlar, bu yağı çay ağacı yağı, tarçın yaprak yağı ile karıştırarak kullanmaktadırlar. Cilt mantarı gibi, tırnak mantarına karşı çörek otu yağı kullananlar aynı cilt mantarı gibi bir karışım yapmaktadırlar.

Çörek otu yağı kullananlar yazımız burada bitiyor, sizde değerli soru görüş ve önerilerinizle yazımıza katkıda bulunabilir, yazımızın daha fazla insana ulaşması için sosyal medyada paylaşabilirsiniz. corkotuyagi

0 yorum:

Yorum Gönder