28 Haziran 2014 Cumartesi

corekyagi.org olarak sizin için çörek otu yağının saç beyazlaması noktasındaki faydalarını anlatan bir yazı kaleme aldık iyi okumalar.

Saç Beyazlaması


Bir çok insan saç beyazlaması sorunundan şikayet eder, bu şikayetleri için çeşitli bitkisel saç siyahlatma yolları ve saç beyazlatıcı ürünler aramaktadır. Oysa saç beyazlamasına karşı çözümü çok uzaklarda aramanıza gerek yok, bu çözümün adı çörek otu ve çörek otunun soğuk preslenmesiyle elde edilen çörek otu yağı.

Çörek Otu


Her gün yenilecek bir çay kaşığı çörek otunun bütün vücuda olumlu etkileri bilinmektedir. çörek otunun bu faydalarından bir diğerinin saç beyazlaması olduğunu biliyor musunuz. Çörek otu saça pigment rengini veren mekanizmaları uyararak saçınızın daha geç beyazlamasını sağlamaktadır. Sabah kahvaltıda tüketeceğiniz bir çay kaşığı çörek otu sizi oldukça sağlıklı kılacak ve saç beyazlamasını geciktirecektir.

Çörek otu yağı saç


Çörek otu yağı ile saç beyazlamasına çözüm bulduğunu anlatan insan sayısı bir hayli çoktur. Burada dikkat etmeniz gereken olgu aldığınız çörek otu yağının soğuk pres ve saf olmasıdır. Çörek otu yağını saç derinize masaj yaparak friksiyon yoluyla her duştan yarım saat öne uygulamanız durumunda saçlarınızda 3 ay içerisinde gözle görülür koyulaşmalar olacaktır.

Saç Beyazlamasına Çörek Otu Yağı


Saçlarınızın bulunduğu saç deriniz zamanın getirdiği yorgunluğa karşı koyamaz ve işlevlerinde yavaşlama olur, saç derinizi çörek otu yağı ile uyarırsanız saç deriniz ve saç folikülleriniz zaman içerisinde canlanma gösterirler. Canlanan saç folikülleri saçınızdaki beyazlamayı zaman içerisinde azaltarak saç renginizin koyulaşmasını sağlayacaktır. Çörek otu yağı ile saçlarınızdaki beyazlar azalırken çörek otu yağının mucizevi etkilerini sizlerde hissedeceksiniz.

Çörek otu yağını saç beyazlamalarına karşı kullanırken unutmamanız gereken bir diğer hadise günde bir çay kaşığı çörek otu yemeniz gerekliliğidir. Çörek otu yağını ise saç derinize masaj yaparak uygulamalısınız. Saç Beyazlamasına karşı çörek otu yağı kullanımını her duştan yarım saat önce bir tatlı kaşığı çörek otu yağı olarak uygulayabilirsiniz. çörek otu yağını fazla kullanmanız size bir yarar sağlamayacaktır.

Çörek otu yağı saç beyazlaması konusundaki yazımız burada bitiyor. siz de değerli soru görüş ve önerilerinizle yazımıza katkıda bulunabilir, yazımızı sosyal medyada paylaşarak daha fazla insana ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Değerli zamanınızı ayırıp okuduğunuz ve paylaştığınız için teşekkür ederiz. corkotusacbakim

0 yorum:

Yorum Gönder